Městské a obecní kompostárny. Třídící linky. BRKO a BRO zpracování. KGJ na zemní plyn a bioplyn. KGJ na LPG. Městské areály na zpracování odpadů.

Nyní jsme ve fázi budování týmu a hledáme technické nadšence, které láká pokrok.

Lákají tě nové alternativní technologie? Staň se členem našeho týmu!

Prodejce alternativních technologií a KGJ. Region celé Slovensko a Maďarsko:

POŽADAVKY NA VÁS

  • Základní pokud mate praxi z prodeje důležitá je snaha.
  • Výuční list elektro nebo příbuzné obory.
  • Střední nebo vysokoškolské. Obory elektro, strojní nebo obchodní zaměřením nebo příbuzné obory.
  • Praxe není podmínkou i zaměstnání po škole jediná podmínka je snaha.

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?

  • Výborné komunikační a argumentační dovednosti.
  • Příjemný hlasový projev.
  • Samostatnost řešení prodeje.
  • Ochota a chuť učit se novým věcem.
  • Uživatelská znalost práce s PC posílání reportů z jednání.
  • Vlastní PC, připojení k internetu.
  • Případě prodeje v Maďarsku znalost dokonale maďarštiny.
  • Loajálnost k firmě.

NABÍZÍME VÁM:

  • Práci z domova vlastní rozvrh práce časovou flexibilitu důležitý je výsledek prodeje nikoliv pracovní doba.
  • Motivační provizní systém nadstandartní provize až 400 až 2000 euro za prodanou KGJ.
  • Spolupráci na živnostenský list, dohodu o pracovní činnosti, brigádu nebo dle dohody.
  • Příspěvek na internetové připojení a cestovní náklady a telefon.
  • Můžete si vytvořit svůj prodejní tým pro podporu prodeje.
  • Možnost vykonávat práci i na mateřské dovolené.
  • Můžete mít i invalidní důchod a prodejem si přivydělávat.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Práce z domova flexibilní pracovní doba.
  • Telefonický kontakt se zákazníky, akvizice nových zákazníků a jednání s nimi.
  • Oslovování možných budoucích zákazníků.
  • Návštěvy u budoucích zákazníků.
  • Administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků.
  • Práce na úspěšných a již zavedených projektech.
  • Vysoká provize za uskutečněný obchod.
  • Slušné jednání.

Pošlete nám prosím životopis a spojení - můžete k tomu využít náš kontaktní formulář.
Na každý odpovíme (je to základní slušnost)